UA

Випускникам університету!

Випускники, які не мають цільових договорів на працевлаштування, але бажають працювати у структурних підрозділах ПАТ «Українська залізниця» після закінчення університету можуть звернутися за інформацією щодо вакантних місць до відділу кадрів служб або структурних підрозділів у відповідності до отриманої спеціальності.

За додатковою консультацією звертатися до відділу зв’язків з виробництвом (каб.210).

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

logo

Для сприяння працевлаштуванню студентів і випускників університету, а також відповідно до Закону України ст. 56 «Про вищу освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 р. № 992 « Про затвердження Порядку працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, підготовка яких здійснювалась за державним замовленням з урахуванням специфіки галузі», а також з метою забезпечення реалізації права на працевлаштування за фахом випускників університету у січні 1998 р. було створено, за наказом ректора, відділ зв’язків з виробництвом (ВЗВ). У своїй діяльності відділ керується Законами України, постановами Верховної Ради України, указами та розпорядженнями Президента України, декретами, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами Міністерства освіти та науки України, Міністерства інфраструктури України, відповідних міністерств і відомств.

Головні задачі відділу

Відділ здійснює зв’язок з виробництвом для вирішення наступних питань:

1. Формування державного замовлення на підготовку університетом фахівців для народного господарства України, в тому числі для підприємств, підпорядкованих Міністерству інфраструктури.
  2. Контроль за наданням роботи за фахом випускникам згідно з договорами з підприємствами та за їх прибуттям на місце призначення.
  3. Організація всіх видів практики студентів згідно з діючими положеннями і укладання відповідних договорів з підприємствами.
  4. Укладення цільових договорів з підприємствами щодо підготовки фахівців.
  5. Укладення договорів з фізичними і юридичними особами щодо підготовки фахівців за контрактом.
  6. Організація, контроль та облік процесу підвищення кваліфікації науково- педагогічних працівників.

Структура відділу.

Очолює відділ зв’язків з виробництвом

• начальник відділу - к.ф.- м.н., доц. Кришко Євген Прокопович.

Контактні телефони: 9-90 (внутр.), каб. 209

По напрямам роботи:
  • працевлаштування - Богдан Наталія Павлівна

Електронна пошта: nataliyahome@i.ua Контактні телефони: 9-35 (внутр.), каб. 210

• практична підготовка - Мізін Григорій Іванович

Електронна пошта: mizin_diit@rambler.ru Контактні телефони: 9-90 (внутр.), каб. 209
- Тімарєва Тетяна Андріївна Контактні телефони: 9-35 (внутр.), каб. 210

• облік контрактників безвідривної форми навчання, стажування

- Потрапелюк Вікторія Василівна Контактні телефони: 9-35 (внутр.), каб 210

• облік контрактників денної форми навчання

- Кільова Олена Олексіївна Контактні телефони: 9-35 (внутр.), каб. 210

Наші контакти:

Адреса: вул. Лазаряна, 2, м. Дніпро, Україна, 49010.

Контактні телефони: 3-19-05 (залізничний), (056) 793-19-05, (056)372-31-44