UA
RU

УВАГА!

З 01 лютого 2017 року розпочинається збір заяв від студентів 2 - 4 курсів, які бажають працювати провідниками пасажирського вагона під час літніх канікул. Заяви до 5 березня поточного року необхідно здати старості групи або в кім. №209, 210. Форма заяви надається.

Інтернет вакансії

logo logo logo logo logo logo logo logo logo logo

В Україні відкривають вищий навчальний заклад, в якому готуватимуть бізнесменів, інженерів і чиновників по американській системі

29 жовтня 2016

У вересні 2017 року в Києві стартує перша навчальна программа Американського університету України (AUUA). Він стане першим навчальним закладом в країні, програма якого побудована по американській системі вищої освіти. Головна фішка в тому, що випускники отримають диплом університету, акредитованого в США. "AUUA вже почав процес підготовки до акредитації відповідною комісією США і видаватиме як американський диплом, так і український диплом державного зразку", - повідомили aln.ua в прес-службі AUUA..

picture

AUUA обіцяє українцям можливість отримати якісну американську освіту в межах України і за вартістю, прийнятною в наших реаліях. Навчальні програми AUUA розроблені професорами провідних вишів США з урахуванням специфіки місцевого ринку праці (партнерами AUUA стали Технологічний інститут Джорджії і Школа журналістики в Міссурі). Замість факультетів тут - "школи" на американський манер.

У першому навчальному році абітурієнти зможуть поступити в Школу інженерії, Школу бізнесу, Школу державного управління, Школу комунікацій і медіа. Викладати будуть переважно іноземні професори, тому навчання проходитиме англійською.

"Флагманом" AUUA стане Школа інженерії - тут буде найбільше спеціальностей і дисциплін. Студентам обіцяють найсучасніші лабораторії для роботи, обладнані за останнім словом техніки. Усе програмне забезпечення в університеті буде ліцензійним - його надасть компанія Microsoft. Причому, не лише для університетської техніки, але і для власних облаштувань студентів і викладачів. Ключові IТ- сервіси AUUA працюватимуть в data-центрах Microsoft на хмарній платформі Azure.

Також AUUA планує створювати навчальні програми у співпраці з українським бізнесом, щоб готувати кваліфіковані кадри, виходячи з потреб ринку. "Разом з українським бізнесом ми плануємо створювати учбові курси, запрошувати фахівців підприємств, ділитися своїм досвідом, проводити майстер-класи і практичні зайняття для наших студентів з технікою і оснащенням зі своїх виробництв. Таким чином в майбутньому студенти AUUA зможуть опанувати особливості того або іншого виробництва і отримати унікальний практичний досвід, а українські виробники отримають підготовлені кадри", - заявив директор університету Георгій Арвеладзе.

У AUUA студентам обіцяють цілий перелік партнерських програм, по яких університет готуватиме фахівців відповідно до потреб українського бізнесу і ринку праці в цілому. Таким чином сподіваються розв'язати актуальну проблему подальшого працевлаштування випускників. "З 100 000 випускників вишів щорічно знаходять роботу за фахом тільки 12%, а відтік студентів в зарубіжні університети за останні 6 років виріс на 92%, хоча в Україні є усі необхідні ресурси для створення вишів європейського рівня", - вважають американські партнери AUUA.

Навчання в Американському університеті буде платним. При цьому в AUUA будуть усі фінансові принади американської системи освіти : стипендії, кредити і знижки у розмірі 10-35% вартості курсу. Розмір фінансової допомоги малозабезпеченим студентам визначатимуть відповідно до їх талантів, умінь і досягнень - в окремих випадках вона може досягати 90%.

Президентом університету призначили колишнього члена грузинського уряду - екс-міністра економіки Георгія Арвеладзе.

Стаття з сайту: ain.ua (Оригінал)

Всі права захищені ©
Працевлаштування та практична підготовка ДНУЗТ
Розробив: Павленко І. А.