Головна
Історія кафедри
Склад працівників
Наукова робота
Для студента
Аспірантура
Для студентів
button_rus button_rus

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Випускники спеціальності «Фінанси і кредит» одержують теоретичну і практичну підготовку в області державних фінансів, фінансів підприємств, фінансового менеджменту, банківської справи, фінансового ринку, страхування тощо.

Підготовка спеціалістів спрямована на отримання умінь і навичок з фінансової роботи та фінансового управління в таких сферах: грошово-кредитна система; фінансова діяльність підприємств та організацій; оподаткування підприємств; діяльність організацій на фінансовому ринку; банківські операції та їх проведення; валютний ринок та валютне регулювання; діяльність страхових організацій та страхові послуги, ринок цінних паперів, валютні та фондові біржі; фінансовий менеджмент; маркетинг фінансово-кредитної сфери; організація та вдосконалення інформаційних систем у банках, фінансових органах, органах податкової і митної служб та інших фінансових установах; міжнародні фінанси і міжнародні фінансові організації; державне та недержавне пенсійне, медичне та страхове забезпечення; інші сфери фінансової системи.

Підготовку проводить кафедра «Фінанси та банківська справа», яка знаходиться в приміщенні Старого навчального корпуса, кімната 253. Телефон: (056) 373-15-74

Завідуючий кафедрою – доктор економічних наук, професор Головкова Людмила Степанівна. Кімната 252. Телефон: (056) 373-15-74.

Освітньо–кваліфікаційні рівні випускників: бакалавр, спеціаліст, магістр. Основні спеціальні навчальні дисципліни: фінанси; гроші та кредит; фінанси підприємств; фінансовий ринок; податкова система; страхування; фінансове право; фінансовий аналіз; банківська система; управління фінансовою санацією та банкрутством підприємства; бюджетна система, бюджетний менеджмент; податковий менеджмент; інвестиційний менеджмент; фінансовий аналіз; міжнародний менеджмент; фінансовий менеджмент.Вверх