5-8 жовтня 2017 року у м. Харків відбулась тристороння міжнародна зустріч зеленого руху «Від екологічних протестів до зеленого дискуса». На цій зустрічі позицію екологічної спільноти Придніпровського регіону презентували співробітники нашого університету та учасники спільноти #ECODIIT.

Цей захід організований під егідою міжнародної інституції екологічного та сталого розвитку GreenForum за підтримки фундацій BrotfurdieWeltта DRAforaEuropeancivilsociety. За чотири дні регіонального діалогу еко-активісти та науковці з України, Російської Федерації та Білорусі змогли обговорити спільне бачення розвитку зеленого руху у країнах Східного партнерства та сформувати принципову повістку спільних дій заради збереження довкілля та сталого розвитку територій.

49010, Україна, м.Дніпропетровськ, вул. Лазаряна, 2

+380-56-776-59-47

Address

49010, Ukraine, Dnipropetrovsk, Lazaryana str., 2

Contacts

+380-56-776-59-47
Увага! Сайт працює в демонстраційному режимі. Частина функціональних можливостей та контенту недоступна. Вибачте за тимчасові незручності.